УДОСКОНАЛЕННЯ ВИКЛАДАННЯ ГІСТОЛОГІЇ ОРГАНІВ ПОРОЖНИНИ РОТА
Ключові слова:
методологія викладання; електронна мікроскопія; будова зубаАнотація
На сучасному етапі викладання гістології органів порожнини рота, особливо будови молочних та постійних зубів, спос-
терігається тенденція до деталізації та морфологічної ідентифікації найменших структур зуба, що неможливо без даних електронної мікроскопії. Поєднання даних наукових розробок та уніфікація методик викладання сприятимуть оптимізації навчального процесу та більш глибокому засвоєнню матеріалу студентами стоматологічних факультетів.
Посилання
Lutsyk OD, Makeev VF, Yashchenko AM. Atlas mikroanatomii orhaniv rotovoi porozhnyny [Atlas of microanatomy of the oral cavity]. Lviv: Vyd. dim "Nautilus"; 1999. 201 p. (in Ukrainian).
Bykov VL. Gistologiya i embriologiya polosti rta cheloveka [Histology and embryology of the human oral cavity]. St. Petersburg: SpetsLit; 1999. 248 p. (in Russian).
Borovskiy EV, Leont'ev VK. Biologiya polosti rta [Biology of the oral cavity]. Мoscow: Meditsina; 1991. 302 p. (in Russian).
Batyr' VI. Rol' metallicheskikh zubnykh protezov v izmenenii soderzhaniya mikroelementov slyuny [The Role of Metal Dentures in Changing the Trace Element Content of Saliva] [abstract]. Мoscow; 1992. 20 p. (in Russian).
Per'kova NI, Kalinik VI, Nevorotin AI. Ul'trastruktura okolopul'parnogo dentina zuba cheloveka [Ultrastructure of the human parapulpal dentin]. Stomatology. 1999;1:13-7. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).