Редакційний штат

Олександр Іванович Іващук, БДМУ, Ukraine

Заступники головного редактора

Юрій Богданович Чайковський, НМУ ім. О.О. Богомольця, Ukraine

Дмитро Володимирович Проняєв, Буковинський державний медичний університет, Ukraine

Відповідальний секретар

Юрій Васильович Товкач, БДМУ, Ukraine

Секретар

Леся Петрівна Лаврів, БДМУ, Ukraine

Редакційна колегія

Ігор Святославович Давиденко, Завідувач кафедри патоморфології ВНЗУ БДМУ, доктор медичних наук, професор.

Олександр Степанович Федорук, Професор кафедри хірургії та урології ВНЗУ БДМУ, доктор медичних наук., Ukraine

Ігор Юлійович Полянський, Завідувач кафедри хірургії ВНЗУ БДМУ, доктор медичниїх наук, професор.

Ігор Юрійович Олійник, Професор кафедри патоморфологии, ВНЗУ БДМУ,доктор медичних наук.

Віктор Васильович Кривецький, Завідувач кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича ВДНЗ України "Буковинський державни медичний університет"

Андрій Григорович Іфтодій, Проректор з лікувальної роботи, завідувач кафедри хірургії та урології ВНЗУ БДМУ, доктор медичних наук, професор.

Василь Володимирович Власов, Хірургічне відділення хмельницької обласної лікарні, ВНМУ ім. М.І. Пирогова, Ukraine

Роман Євгенович Булик, БДМУ, Ukraine

Білоокий Вячеслав Васильович, БДМУ, Ukraine

Борис Миколайович Боднар, БДМУ, Ukraine