МЕТОД ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕПАРАТІВ ПРИЖИТТЕВО ЗБЕРЕЖЕНИХ ЗУБІВ ДЛЯ БАГАТОЦІЛЬОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Ключові слова:
епоксидна смола; шліфи зубі; емаль зуба; дентин; світлова мікроскопія; електронна мікроскопіяАнотація
Запропонований метод являє собою модифіковану комбінацію методів фіксації тканин та заливання їх епоксидною смолою, які використовуються в електронній мікроскопії, з технікою виготовлення шліфів зубів та подальшого східчастого травлення емалі. Крім вивчення препаратів у світловому та скануючому електронних мікроскопах, метод дозволяє прицільно виготовляти напівтонкі та ультратонкі зрізи з метою проведення дослідження дентину та пульпи зуба в світловому та трансмісійному електронному мікроскопах.
Посилання
Bykov VL. Gistologiya i embriologiya organov polosti rta cheloveka [Histology and embryology of the human oral cavity organs]. 2th ed. St. Petersburg: Spets. Lit; 1998. 247 p. (in Russian).
Volkova OV, Eletskiy YuP. Osnovy gistologii s gistologicheskoy tekhnikoy [Basics of Histology with Histological Technique]. 2th ed. Мoscow: Meditsina; 1982. 304 p. (in Russian).
Lili R. Patogistologicheskaya tekhnika i prakticheskaya gistokhimiya [Histopathological technique and practical histochemistry]. Moscow: Mir; 1969. 646 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).