СТРУКТУРНО-ГРАФІЧНА І ФУНКЦІОНАЛЬНА МОДЕЛЬ СЕЧОВОДА
Ключові слова:
сечовід; гістотопографія; діти і доросліАнотація
Будову і топографію сечовода вивчено у 202 трупів від періоду новонародженості до 14 років у 6 віково-ростових групах і в 2 групах дорослих людей (молодого та першого зрілого віку) методами морфометрії, мікродисекції з диференційованим забарвленням м'язової та сполучної тканин, виготовлення гістотопографічних препаратів. Наведена гістотопографія внутрішніх і зовнішніх поздовжніх та циркулярних міофасцикулів м'язової оболонки сечовода.
Посилання
Vakhmistrova TI, Gorelov AI, Selyangin NV. Rekonstruktivno-vosstanovitel'nye mikrokhirurgicheskie operatsii pri rubtsovykh stenozakh mochetochnika tuberkuleznogo geneza [Reconstructive microsurgical operations for cicatricial stenosis of the ureter of tuberculous origin]. Vestnik khirurgii. 1990;145(8):27-30. (in Russian).
Zhuravlev OV. Maloinvazivnaya retroperineoskopicheskaya ureterolitotomiya [Minimally invasive retroperineoscopic ureterolithotomy] [abstract]. Ekaterinburg; 2003. 114 p. (in Russian).
Andreoni CR, Lin HK, Lee D. Comprehensive evaluation of ureteral healing after electrosurgical endopyelotomy in a porcine model: original report and review of the literature. J. Urol. 2004;17(2):859-69.
Tsukanov AI, Baytinger VF, Aksenenko AV. Klinicheskaya anatomiya lokhanochno-mochetochnikovogo segmenta mochetochnika cheloveka [Clinical anatomy of the pelvic-ureteric segment of the human ureter]. In: Voprosy klinicheskoy, eksperimental'noy khirurgii i prikladnoy anatomii. St. Petersburg; 1998. p. 238-41. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).