ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОЇ БУДОВИ ЯЄЧОК У СЕМИМІСЯЧНИХ ПЛОДІВ ЛЮДИНИ
Ключові слова:
яєчко; над'яєчко; ембріотопографія; плідАнотація
У плодів 7 місяців яєчка виявлені в межах глибокого пахвинного кільця, в одного плода – по середині між глибоким і поверхневим пахвинним кільцем, у двох плодів – у порожнині мошонки.
Посилання
Krutsiak VM, Proniaiev VI, Akhtemiichuk YuT. Znachennia embriolohichnykh doslidzhen' na suchasnomu etapi rozvytku morfolohichnoi nauky [The value of embryological research at the present stage of development of morphological science]. Bukovinian Medical Herald. 1998;2(1): 3-7. (in Ukrainian).
Makar BH, Vataman VM. Alhorytm poshuku novykh ta vdoskonalennia isnuiuchykh sposobiv operatyvnykh vtruchan' [Algorithm for finding new and improving existing methods of surgical interventions]. Ukrains'kyi medychnyi al'manakh. 1998;3:9-10. (in Ukrainian).
Moldavskaya AA, Fedorova NN. Sovremennye tendentsii v razvitii embriologii [Modern trends in the development of embryology]. Morphology. 2000;117(3):84-5. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).