ЗАКРИТИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ ВЕЛИКОГОМІЛКОВОЇ КІСТКИ БЛОКОВАНИМИ МЕТАЛОПОЛІМЕРНИМИ ФІКСАТОРАМИ
Ключові слова:
закритий остеосинтез; інтрамедулярний фіксатор; великогомілкова кістка; переломиАнотація
Проведено аналіз лікування діафізарних переломів великогомілкової кістки та їх наслідків (сповільнена консолідація, несправжні суглоби) у 63 хворих із застосуванням закритого блокуючого інтрамедулярного металополімерного остеосинтезу. Вивчення віддалених результатів у 50 хворих у період від 10 місяців до 3 років показало задовільні результати у 96,2%.
Посилання
Melcher GA, Ruedi Th. Auf dem Weg zur minimalinvasiven Osteosynthese. Therapeutische Umschau. 1993;50(7):449-53.
Tsyrkot IM. Osoblyvosti reabilitatsiinoho likuvannia khvorykh z naslidkamy diafizarnykh perelomiv stehnovoi ta velykohomilkovoi kistok v umovakh blokuiuchoho intrameduliarnoho metalopolimernoho osteosyntezu [Features of rehabilitation treatment of patients with the consequences of diaphyseal fractures of the femur and tibia in the conditions of blocking intramedullary metal-polymer osteosynthesis]. Bukovinian Medical Herald. 1998;2(1):82-5. (in Ukrainian).
Muller ME, Allgower M, Shneider R, Willenegger H. Manual der Osteosynthese AO Tecnik. New York: Springer, Heidelberg; 1992. 485 p.
Rublenyk IM, Koval'chuk PIe. Prystrii dlia khirurhichnoho likuvannia diafizarnykh perelomiv trubchastykh kistok [Device for surgical treatment of diaphyseal fractures of tubular bones]. Patent Ukrainy № 55654. 2003 Apr. 15. (in Ukrainian).
Rublenyk IM, Koval'chuk PIe. Sposib zakrytoho blokuiuchoho metalopolimernoho intrameduliarnoho osteosyntezu [Method of closed blocking metal-polymer intramedullary osteosynthesis]. Patent Ukrainy № 53582. 2003 Jan. 15. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).