УЛЬТРАСТРУКТУРНА ХАРАКТЕРИСТИКА НАДНИРКОВИХ ЗАЛОЗ ПІСЛЯ ЧАСТКОВОЇ РЕЗЕКЦІЇ ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ ЗВИЧАЙ- НИМ ТА СО2-ЛАЗЕРНИМ СКАЛЬПЕЛЕМ
Ключові слова:
ультраструктура; надниркова та щитоподібна залозиАнотація
Ультраструктурне дослідження змін у тканинах надниркових залоз щурів після часткової резекції щитоподібної залози звичайним та СО2-лазерним скальпелями у щурів продемонструвало неоднорідність змін у сітчастій та клубочковій зонах їх кори. Часткова резекція щитоподібної залози СО2-лазерним скальпелем менш травматична та з більш сприятливим післяопераційним періодом.
Посилання
Sato T. Class II MHC-expressing cells in the rat adrenal gland defined by monoclonal antibodies. Histochem. Cell. Biol. 1998;109(4):359-67.
Navorotin AI. Vvedenie v lazernuyu khirurgiyu [Introduction to Laser Surgery]. St. Petersburg: SpetsLit; 1999. 172 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).