СТАНОВЛЕННЯ КРОВОНОСНОГО РУСЛА СПІЛЬНОЇ ЖОВЧНОЇ ПРОТОКИ У ПЕРЕДПЛОДОВОМУ ПЕРІОДІ ОНТОГЕНЕЗУ ЛЮДИНИ
Ключові слова:
спільна жовчна протока; передплід; людинаАнотація
На 36 серіях гістологічних зрізів передплодів людини 14,0-79,0 мм тім'яно-куприкової довжини методами мікроскопії, морфометрії та графічного реконструювання простежено формування інтраорганного кровоносного русла і джерела васкуляризації спільної жовчної протоки.
Посилання
Rylyuk AF, Akhtemiychuk YuT. Varianty khirurgicheskoy anatomii elementov pechenochno-dvenadtsatiperstnoy svyazki [Variants of the surgical anatomy of the elements of the hepatoduodenal ligament]. Clinical Anatomy and Operative Surgery. 2003;2(2):25-9. (in Russian).
Bobryk II, Shevchenko OO, Cherkasov VH, Kuz'menko YuIu. Hemomikrotsyrkuliatorne ruslo m'iazovoi obolonky stinky trubchastykh orhaniv travnoi systemy liudyny protiahom prenatal'noho ontohenezu [Hemomicrocirculatory channel of the muscular membrane of the wall of the tubular organs of the human digestive system during prenatal ontogenesis]. Galician Medical Journal. 2003;10(2):30-2. (in Ukrainian).
Moldavskaya AA. Arterial'noe ruslo proizvodnykh pishchevaritel'noy trubki v ontogeneze [Arterial bed of the derivatives of the digestive tube in ontogenesis]. Morphology. 2000;117(3):84. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).