ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ТОВСТОЇ КИШКИ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ЗАПОР
Ключові слова:
хронічний запор; функціональний стан товстої кишкиАнотація
Обстежено 128 хворих на хронічний запор. Проведено дослідження функціонального стану товстої кишки, проаналізовані результати диференційованого лікування.
Посилання
Prather СМ, Ortiz CP. Evalution and treatment constipation and fecal inpaction in adults. Mayo Clinic. 1998;73(9):881-6.
Zakharash MP, Kravchenko TG. Diagnostika i lechenie khronicheskikh zaporov [Diagnosis and treatment of chronic constipation]. Modern Gastroenterology. 2002;3:30-4. (in Russian).
Minushkin ON. Zapory i printsipy ikh lecheniya [Constipation and principles of their treatment]. Terapevticheskiy arkhiv. 2003;1:19-23. (in Russian).
Zlatkina AR. Problemy vybora slabitel'nykh sredstv v lechenii khronicheskikh zaporov [Problems in the choice of laxatives in the treatment of chronic constipation]. Farmateka. 2002;9:53-6. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).