ДО МЕТОДИКИ МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОНЕФРОЗУ
Ключові слова:
гідронефроз; обструкція; мисково-сечовідний сегмент; експериментальна модельАнотація
Запропонований новий метод моделювання гідронефрозу в експерименті на беспородних собаках. Даний метод технічно простий, эфективний, а результат відтворення хвороби эквівалентний клінічним даним. Під час експериментальної роботи авторами були враховані всі вимоги Європейської конвенції щодо гуманного ставлення до экспериментальних тварин.
Посилання
Karpenko VS. Prichiny gidronefroza i vybor metoda operativnogo lecheniya [Causes of hydronephrosis and the choice of surgical treatment]. Urologiya. 2002;3:43-6. (in Russian).
Kirpatovskiy VI, Mudraya IS, Kudryavtsev YuV, Kuznetsov VM, Makarov TI. Metod modelirovaniya obstruktivnogo i neobstruktivnogo gidroureteronefroza [Modeling method for obstructive and non-obstructive hydroureteronephrosis]. Urology and Nephrology. 1991;5:13-8. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).