АЛГОРИТМ ВИБОРУ ІМУНОМОДУЛЮВАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ ГНІЙНИЙ ПЕРИТОНІТ
Ключові слова:
перитоніт; алгоритм; імуномодулювальна терапіяАнотація
Наведено аналіз клініко-імунологічного обстеження 64 хворих на різні форми перитоніту. Розроблено алгоритм вибору імуномодулювальної терапії.
Посилання
Pacelli F, Doglietto GB, Alfieri S. Prognosis in intra-abdominal infections. Multivariate analysis on 604 patients. Arch. Surg. 1996;131(6):641-5.
Fomin PD, Sydorchuk PI. Abdominal'nyi sepsys [Abdominal sepsis]. Such. med. tekhnol. 2009;4:60-8. (in Ukrainian).
Paetz J. Finding optimal decision scores by evolutionary strategies. Artif. Intell. Med. 2004;32(2):85-95.
Paetz J, Arlt B, Erz K, Holzer K, Brause R, Hanisch E. Data quality aspects of a database for abdominal septic shock patients. Comput. Methods Programs Biomed. 2004;75(1):23-30.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).