ЗАСТОСУВАННЯ БІОКЕРАМІКИ У ХІРУРГІЧНОМУ ЛІКУВАННІ ПЕРЕЛОМІВ ТІЛ ХРЕБЦІВ
Ключові слова:
електронно-оптичний перетворювач; переломи тіл хребців; біокерамікаАнотація
У статті наведені результати основних напрямків у лікуванні неускладнених переломів тіл хребців грудного та поперекового відділів хребта ІІ-ІІІ ступеня за допомогою малоінвазивних методів з використанням керамічних гранул гідроксилапатиту. Малоінвазивна терапія вирізняється технічною простотою та високою ефективністю.
Посилання
Malyshkina SV. Perestroyka kostnoy tkani v usloviyakh implantatsii keramicheskikh materialov [Reconstruction of bone tissue in conditions of implantation of ceramic materials]. In: Naukovi pratsi II natsional'noho konhresu anatomiv, histolohiv, embriolohiv i topohrafoanatomiv Ukrainy. Aktual'ni pytannia morfolohii. Lugansk; 1998. p. 198. (in Russian).
Malyshkina SV, Shymon VM. Kompresiini perelomy til khrebtsiv [Compression fractures of vertebral bodies]. Ukrains'kyi medychnyi al'manakh. 2001;3(4):144-7. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).