РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ПРИДАТКІВ МАТКИ ПІСЛЯ ЛАПАРОСКОПІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ
Ключові слова:
туберкульоз; репродуктивна функція; лапароскопія; реабілітаціяАнотація
Наведені дані реабілітаційного лікування 29 жінок, хворих на туберкульоз із запальними захворюваннями придатків матки, яким проводилися лапароскопічні втручання. Показана висока ефективність реабілітаційних заходів у відновленні репродуктивного здоров'я жінок.
Посилання
Davydov SN, Khromov BM, Sheyko VZ. Atlas ginekologicheskikh operatsiy [Atlas of Gynecological Operations]. Мoscow: Znanie; 1998. 296 p. (in Russian).
Barrington JW, Edwards G. Posthysterectomy vault prolapse. Int. Urogynecol. J. Pelvic. Floor. Dysfunct. 2000;11(4):241-5.
Porges R. Pelvic organ prolapse: selecting the right repair method. Contemporary Ob. Gyn. 2003;48(1):28-40.
Protsepko OO, Drachevs'ka MM. Problema standartyzatsii terminolohii vypadannia zhinochykh statevykh orhaniv ta rozladiv funktsii tazovoho dna [The problem of standardization of terminology of female genital prolapse and pelvic floor disorders]. Pediatriia, akusherstvo ta hinekolohiia. 2002;5:47-8. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).