ФОРМА ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ НА ЕТАПАХ ПРЕ- І ПОСТНАТАЛЬНОГО ОНТОГЕНЕЗУ ЗА ДАНИМИ РЕГРЕСІЙНОГО АНАЛІЗУ
Ключові слова:
щитоподібна залоза; вікова анатомія; регресійний аналізАнотація
Виявлено п'ять варіантів форми часток щитоподібної залози. Їх вікова динаміка характеризується білатеральною асиметрією та статевим диморфізмом. Розроблена комплексна модель оцінки дає змогу визначити форму щитоподібної залози.
Посилання
Tsyb AF, Parshin VS, Nestayko GV, Yamasita S, Nagataki S. Ul'trazvukovaya diagnostika zabolevaniy shchitovidnoy zhelezy [Ultrasound diagnosis of thyroid disease]. Мoscow; 1997. 332 p. (in Russian).
Maleev YuV, Ognerubov NA. Tipologicheskie kharakteristiki form shchitovidnoy zhelezy [Typological characteristics of thyroid forms]. In: Sbornik nauchno-prakticheskikh rabot k 10-letiyu GKB. Elektronika. Spetsializirovannaya meditsinskaya pomoshch’. Voronezh: Izd-vo GKB; 1999. p. 76-81. (in Russian).
Dreyper I, Smit G. Prikladnoy regressionnyy analiz [Applied Regression Analysis]. Moscow: Finansy i statistika; 1986. Bk. 1. 366 p. ; 1987. Bk. 2. 352 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).