КОНТРАСТНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСТАЛЬНИХ ВІДДІЛІВ ТОВСТОЇ КИШКИ З ПРИВОДУ ЗАПОРІВ У ДІТЕЙ
Ключові слова:
запор; іригограма; аноректальний кутАнотація
Проведено порівняльне контрастне дослідження дистальних відділів товстої кишки в боковій проекції у вертикальному та горизонтальному положенні при запорах у дітей. Встановлено, що в дітей з анатомічними вадами товстої кишки на іригограмах визначається більша зміна аноректального кута, ніж у здорових дітей.
Посилання
Belousov YuV, Belousova OYu. Klinicheskaya klassifikatsiya zaporov u detey [Clinical classification of constipation in children]. Vrachebnaya praktika. 2001;5:80-3. (in Russian).
Denysova MF, Shadrin OH. Efektyvnist' zastosuvannia preparatu "mukofal'k" pry zakrepi u ditei [The effectiveness of the drug "mucofalk" in constipation in children]. Modern Gastroenterology. 2004;5:50-3. (in Ukrainian).
Zarodnyuk IV. Rentgenologicheskaya otsenka anatomo-funktsional'nogo sostoyaniya pryamoy kishki i tazovogo dna u bol'nykh s narusheniyami defekatsii [X-ray assessment of the anatomical and functional state of the rectum and pelvic floor in patients with impaired bowel movements] [abstract]. Moscow; 2006. 35 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).