ІНДЕКС ФОТОЛЮМІНЕСЦЕНЦІЇ – ТОЧНИЙ КРИТЕРІЙ ВИЗНАЧЕННЯ ЖИТТЄЗДАТНОСТІ КИШКОВОЇ СТІНКИ
Ключові слова:
кишкова стінка; життєздатність; люмінесценціяАнотація
Наведені результати експериментального дослідження зміни спектрів люмінесценції різних відділів кишечнику при порушенні його життєздатності. Встановлено, що абсолютні показники характеризуються індивідуальною та локальною варіабельністю. Показана висока інформативність відносного показника – індексу фотолюмінесценції, на підставі якого можна вірогідно визначати ступінь порушення життєздатності кишкової стінки.
Посилання
Polians'kyi IIu, Hrynchuk FV, Hrynchuk AM. Sposib modeliuvannia hostroi mekhanichnoi kyshkovoi neprokhidnosti v eksperymenti [A method of modeling acute mechanical intestinal obstruction in an experiment]. Patent Ukrainy № 4763. 2005 Feb. 15. (in Ukrainian).
Sergienko VK, Bodnareva IB. Matematicheskaia statistika v klinicheskikh issledovaniiakh [Mathematical statistics in clinical trials]. Мoscow: GEOTAR-MED; 2001. 256 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).