КОМП'ЮТЕРНО-ТОМОГРАФІЧНІ ПАРАМЕТРИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЛАТЕРАЛЬНИХ ШЛУНОЧКІВ ГОЛОВНОГО МОЗКУ В ЮНАЦЬКОМУ ВІЦІ
DOI:
https://doi.org/10.24061/195340Ключові слова:
латеральні шлуночки головного мозку, комп'ютерно-томографічне дослідження, юнацький вікАнотація
За допомогою комп'ютерно-томографічного дослідження визначено нормативні значення параметрів центральної частини латеральних шлуночків головного мозку у здорових юнаків і дівчат Поділля, проаналізовано їх вікові та статеві особливості.Посилання
Sarafyniuk LA. Vzaiemozv’iazky pokaznykiv tsentral'noi hemodynamiky z antropo-somatotypolohichnymy osoblyvostiamy v yunakiv iz ektomezomorfnym ta endomezomorfnym somatotypamy [Relationships of central hemodynamics with anthropo-somatotypic features in adolescents with ectomezomorphic and endomezomorphic somatotypes]. Biomed. and biosoc. anthropol. 2009;13:91-5. (in Ukrainian).
Carter JE, Heath BH. Somatotyping Development and Applications. Cambridge Universiti Press; 2005. 517 p.
Glants S. Mediko-biologicheskaya statistika [Biomedical statistics]. Мoscow: Praktika; 1998. 459 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).