УДОСКОНАЛЕННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ХВОРИМ НА ПАНКРЕАТОГЕННИЙ ПЕРИТОНІТ
DOI:
https://doi.org/10.24061/194943Ключові слова:
панкреатогенний перитоніт, приймальне відділення, медична сестраАнотація
Наведено нові шляхи оптимізації діагностично-лікувального процесу у хворих на панкреатогенний перитоніт завдяки ефективниму алгоритмові роботи середнього медичного персоналу приймального відділення. Клінічне впровадження адекватного протоколу лабораторно-інструментального обстеження та чіткого алгоритму дій дає змогу суттєво скоротити тривалість перебування пацієнтів у приймальному відділенні та підвищити якість діагностично-лікувального процесу.Посилання
Ziukov O. Suchasni pidkhody do vyznachennia zmistu poniattia “Iakist' medychnoi dopomohy” [Current Approaches to Defining the Meaning of Quality of Health Care]. Holovna medychna sestra. 2009;3:33-48. (in Ukrainian).
Matveychik T, Ivanova V. Reformirovanie sestrinskogo dela: problemy i perspektivy [Nursing Reform: Challenges and Prospects]. Holovna medychna sestra. 2009;8:26-32. (in Russian).
Shatilo VY, Leonchenko NP. Problemy pidhotovky kadriv dlia medsestrynstva [Problemy pidhotovky kadriv dlia medsestrynstva]. Medsestrynstvo. 2008;2:29-32. (in Ukrainian).
Shehedyn MB. Medsestryns'ka osvita [Nursing education]. Medychna sestra. 2006;1:17-28. (in Ukrainian).
Yaromich IV. Sestrinskoe delo [Nursing]. Moscow: Oniks XXI vek; 2005. 463 p. (in Russian).
Hudak C, Gallo B, Benz J. Critical Care Nursing. Philadelphia: B.Lippincott Company; 2008. 900 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).