ПОРІВНЯННЯ АНАТОМІЧНИХ І УЛЬТРАЗВУКОВОГО ПЕРЕРІЗУ ЛЮДСЬКОЇ ПЕЧІНКИ
DOI:
https://doi.org/10.24061/1727-0847.15.1.2016.20Ключові слова:
печінка, УЗД, топографічні анатомічні розділу, меридіанАнотація
Дана робота присвячена порівняльному аналізу анатомічних і ультразвукових перерізів печінки людини, зроблених в сагітальній площині, з метою підвищення візуальних можливостей ультразвукового сканування печінки.Посилання
Mitkov VV. Clinical guidelines for ultrasound diagnostics. Moscow: Vizar, 1996; 1: 27-94 (in Russian).
Burykh MP. The system of topographic coordinates of the human body. Kharkiv. 1991; 36 (in Russian).
Burykh MP, Zinchenko VD, Mikhalin MA, Goryainova GV. Geotopograficheskiy podkhod k izucheniyu tela cheloveka. Ultrazvukovaya morfometriya pochek i pecheni [Ultrasonic morphometry of the kidneys and liver]. In: Proceedings of an international scientific conference dedicated to the 80th anniversary of Professor T.V. Zolotareva. Poltava, 1994; 37-38 (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).