АТИПОВИЙ ВАРІАНТ ПЕЧІНКОВИХ ВЕН ТА ЗОНИ ВЕНОЗНОГО ВІДТОКУ
Ключові слова:
печінка; сегменти; печінкові вениАнотація
Методами препарування та ін'єкції печінкових вен рентгеноконтрастними речовинами виявлено дев'ять печінкових вен, які впадали в нижню порожнисту вену, та зони їх дренування.
Посилання
Windsay DT. Functional human anatomy. St. Louis: Mosby; 1996. 821 p.
Vorob'ev VP. Atlas anatomii cheloveka [Human Anatomy Atlas]. Minsk: Literatura; 1998. 1472 p. (in Russian).
Makkreken T, Uolker P, ed. Novyy atlas anatomii cheloveka [New Atlas of Human Anatomy]. Moscow: OOO "Astrel'"; 2002. 339 p. (in Russian).
Rylyuk AF. Topograficheskaya anatomiya i khirurgiya organov bryushnoy polosti [Topographic anatomy and surgery of the abdominal organs]. 2th ed. Minsk: Vysheyshaya shkola; 1997. 319 p. (in Russian).
Bol'shakov OP, Semenov GM. Operativnaya khirurgiya i topograficheskaya anatomiya [Operative surgery and topographic anatomy]. St. Petersburg: Piter; 2001. 880 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).