ДОСВІД ВИВЧЕННЯ МОРФОЛОГІЇ АТРЕЗІЙ КИШЕЧНИКУ
Ключові слова:
тонка кишка; атрезіяАнотація
Вивчено 137 препаратів атретичних, преатретичних і постатретичних сегментів кишечнику з використанням морфологічних стандартних і гістохімічних методів забарвлення. В преатреричних сегментах виявлено деструктивно змінені нервові клітини міжм'язового сплетення, в атретичних вони не диференціюються, в постатретичних переважають реактивні зміни.
Посилання
Dimmick JE, Kalousek DK. Developmental Pathology of the Embryo and Fetus. Saunders; 1994. 787 p.
Watanabe Y, Ando H, Seo T, Katsuno S, Marui Y, Horisawa M. Two-dimensional alterations of myenteric plexus in jejunoileal atresia. J. Pediatr. Surg. 2001;36(3):474-8.
Masumoto K, Suita S, Nada O, Taguchi T, Guo R. Abnormalities of enteric neurons, intestinal pacemaker cells, and smooth muscle in human intestinal atresia. J. Pediatr. Surg. 1999;34(10): 1463-8.
Masumoto K, Suita S, Nada O. Alterations of the intramural nervous distributions in a chick intestinal atresia model. Pediatr. Res. 1999;45(1):30-7.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).