ЗАКОНОМІРНОСТІ МОРФОГЕНЕЗУ НЕРВІВ ШЛУНКА ЛЮДИНИ
Ключові слова:
периферійна нервова система; блукаючий нерв; мієлоархітектоніка; шлунокАнотація
Досліджено структурну організацію позаорганних нервів шлунка людей різного віку (плоди, новонароджені, діти, дорослі). Особливості їх мієлоархітектоніки та мієлогенезу трактуються з позицій індивідуальної анатомічної мінливості та функціонального значення як основного рефлекторного механізму позаорганної нервової регуляції шлунка людини.
Посилання
Abdulaev MS. Nervy v istorii anatomii, ikh mieloarkhitektonika. Voskhodyashchaya degeneratsiya nervov. Vegetativnaya priroda neyrona [Nerves in the history of anatomy, their myeloarchitectonics. Ascending nerve degeneration. The vegetative nature of the neuron]. Baku: Nurlan; 2002. 140 p. (in Russian).
Shvalev VN, Shvalev NV, Shuklin AV. Vozrastnye i patologicheskie izmeneniya innervatsionnykh svyazey serdtsa, dykhatel'nykh putey i pishchevaritel'nogo trakta na otdel'nykh etapakh ontogeneza [Age-related and pathological changes in the innervation connections of the heart, respiratory tract and digestive tract at certain stages of ontogenesis]. In: Proceedings of the IV mezhdunarodnaya konferentsiya po funktsional'noy neyromorfologii. Kolosovskie chteniya. St. Petersburg; 2002. p. 307-8. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).