ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ПЕРЕЛОМІВ ЛІКТЬОВОГО ВІДРОСТКА
Ключові слова:
переломи ліктьового відростка; остеосинтез; компресійний остосинтез; стабіль-но-функціональний остеосинтезАнотація
Проведено аналіз оперативного лікування переломів ліктьового відростка (ЛВ) у 53 хворих віком від 20 до 70 років. Більшість хворих (40) поступила в клініку до 12 годин з моменту травми. Остеосинтез ЛВ здійснювали різними методами, з яких найбільш доцільними були: інтрамедулярний компресійний остеосинтез гвинтом з полімерною вставкою і стабільно-функціональний остеосинтез за Вебером. Віддалені результати вивчені у 41 хворого, працездатність відновлена через 1,5-2,5 місяців.
Посилання
Matelenok EM. Operativnoe lechenie posledstviy perelomov v oblasti loktevogo sustava [Surgical treatment of the consequences of fractures in the elbow joint]. In: Zbirnyk naukovykh prats' 12 zizdu ortopediv-travmatolohiv Ukrainy. Kyiv - Donetsk; 2001. p. 167-9. (in Russian).
Oleksa AP. Travmatolohiia [Traumatology]. Lviv; 1996. 407 p. (in Ukrainian).
Shchekin OV, Solov'ev AS, Shchekin AO. Immobilizatsiya konechnosti pri lechenii povrezhdeniy loktevogo sustava u detey [Limb immobilization in the treatment of elbow joint injuries in children]. Orthopaedies, Traumatology and Prosthetics. 2001;3:30-4. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).