СИМУЛЬТАННІ ОПЕРАЦІЇ У ДИТИНИ З ПРИВОДУ НЕПАРАЗИТАРНОЇ КІСТИ СЕЛЕЗІНКИ
Ключові слова:
кіста селезінки; діти; оперативне лікуванняАнотація
Наведено клінічний випадок гігантської кісти селезінки у дитини, ускладненої гнійно-некротичним оментитом, флегмонозним апендицитом, дифузним гнійно-фібринозним перитонітом, перивісцеритом.
Посилання
Moskalenko VZ, Zhurilo IP, Litovka VK. Opukholi i opukholepodobnye zabolevaniya u detey [Tumors and tumor-like diseases in children]. Donetsk: Donechchyna; 2003. 92 p. (in Russian).
Kulikov LK, Filippov AG. Khirurgicheskaya taktika pri neparazitarnykh kistakh selezenki [Surgical tactics for nonparasitic spleen cysts]. Surgery. 1995;2:62-3. (in Russian).
Kubyshkin VA, Pomelov VS, Tsvirkun VV. Organosberegayushchie operatsii pri dobrokachestvennykh novoobrazovaniyakh selezenki [Organ-saving operations for benign neoplasms of the spleen]. Surgery. 1998;2:28-30. (in Russian).
Kurguzov OP, Kuznetsov NA, Artyukhina EG. Neparazitarnye kisty selezenki [Nonparasitic cysts of the spleen]. Surgery. 1990;6:130-4. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).