КОРОТКІ ШЛУНКОВІ АРТЕРІЇ ТА ВАРІАНТИ ОПЕРАЦІЙ НА ШЛУНКУ ТА СЕЛЕЗІНЦІ
Ключові слова:
артерії шлунка; спленектомія; резекція шлункаАнотація
На 50 органокомплексах верхнього поверху черевної порожнини трупів людей віком 30-70 років вивчені короткі шлункові артерії. Анатомічно обгрунтована методика спленектомії зі збереженням коротких шлункових артерій.
Посилання
Katanov ES, Ashkiev VS, Ostrovskiy GM, Kuz'min AA. Vliyanie metoda rezektsii zheludka i splenektomii na krovoobrashchenie kul'ti zheludka [Influence of gastric resection and splenectomy method on gastric stump blood circulation]. Meditsinskiy zhurnal Chuvashii. 1995;1-2:16-20. (in Russian).
Mayat VS, Pantsyrevch YuM, Kvashnin YuK, Kvashnin YuK, Grinberg AA, Dmitriev VB. Rezektsiya zheludka i gastrektomiya [Gastric resection and gastrectomy]. Moscow: Meditsina; 1975. 367 p. (in Russian).
Szucs G. Eine seltene komplication – ischamische stumpfnecrose – nach subtotaler magenresection. Zentralbl. Chir. 2001;126(10):810-3.
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).