НОВА МОДЕЛЬ ЖОВЧНОГО ПЕРИТОНІТУ
Ключові слова:
жовчний перитоніт; експериментальна модель; собакаАнотація
Запропонована нова експериментальна модель жовчного перитоніту, яка оптимально відтворює етапи розвитку патології, що спостерігається в умовах клініки, а також спроможна адекватно забезпечити кількісні дослідження
клініко-біохімічних показників, які вивчаються експериментаторо
Посилання
Bilookyi VV, Sakhats'kyi PV. Zhovchnyi perytonit – problema klinichnoi khirurhii [Bile peritonitis is a problem of clinical surgery]. Buovinian Medical Herald. 2000;4:226-9. (in Ukraninian).
Khoron'ka YuV, Savchenko SV. Spravochnik po neotlozhnoy khirurgii [Emergency Surgery Handbook]. Rostov-on-Don: Fenik; 1999. 608 p. (in Russian).
Datsenko BM, Tamm TI, Atik A. Vliyanie kharaktera zheltukhi na taktiku lecheniya bol'nykh s ostrym pankreatitom [Influence of the nature of jaundice on the tactics of treatment of patients with acute pancreatitis]. Klinichna khirurhiia. 2003;1:17-8. (in Russian).
Bilookyi VV. Modeliuvannia eksperymental'noho zhovchnoho perytonitu [Modeling of experimental biliary peritonitis]. Clinical Anatomy and Operative Surgery. 2003;2(3):39-42. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).