ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ КИШКОВОГО ШВА ЗА МЕТОДОМ ДЯЧЕНКА
Ключові слова:
експеримент; кишковий шов; міжкишковий анастомозАнотація
В експерименті на тваринах (собаки) проведені дослідження нового способу формування міжкишкового анастомозу "кінець у кінець" з використанням кишкового шва за методом О.П.Дяченка. Зроблено висновок про принципову новизну в абдомінальній хірургії.
Посилання
Eshev VN. Shovnyy material (lektsiya) [Suture material (lecture)]. Surgery. 1998;3:33. (in Russian).
Polous YuM, Dobrorodnyy OB. O znachenii shovnogo materiala v khirurgii zheludochno-kishechnogo trakta [On the importance of suture material in gastrointestinal surgery]. Vestnik khirurgii. 1998;146(3):18-20. (in Russian).
Semenova TV, Miroshnichenko EYu, Bambushkar IS. Kharakteristika khirurgicheskogo shovnogo materiala [Characteristics of the surgical suture material]. Bukovinian Medical Herald. 1999;4:232-6. (in Russian).
Diachenko OP. Sposib nakladannia kyshkovoho shva za Diachenkom [The method of applying an intestinal suture according to Dyachenko]. Patent Ukrainy № 56706. 2003 May 15. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).