ПРОФІЛАКТИЧНА ОМЕНТОПЕКСІЯ КУКСИ БРОНХА
Ключові слова:
неспроможність кукси бронха; оментопексіяАнотація
У статті наводиться обгрунтування та клінічне спостереження ефективного застосування оментопластики кукси бронха з метою профілактики післяопераційних ускладнень.
Посилання
Levashov YuN, Przhedetskiy YuV, Shafirovskiy BB. Klinicheskoe primenenie bol'shogo sal'nika v profilaktike bronkhial'nykh svishchey posle pnevmonektomiy [Clinical use of the greater omentum in the prevention of bronchial fistulas after pneumonectomy]. Grudnaya i serdechno-sosudistaya khirurgiya. 1994;1:42-6. (in Russian).
Alekseenko AV, Luste AO, Shkvarkovskiy IV, Alekseenko AA. Vypolnenie kombinirovannykh operatsiy po povodu raka legkogo [Combined operations for lung cancer]. Klinichna khirurhiia. 1998;8:33-5. (in Russian).
Bagirov MM, Rasnovskiy AV, Vereshchako RI, Glumcher FS. Profilaktika i lechenie oslozhneniy posle vypolneniya rekonstruktivnykh operatsiy na trakhee [Prevention and treatment of complications after tracheal reconstructive surgery]. Klinichna khirurhiia. 1998;3:3-4. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).