ЕФЕКТИВНIСТЬ ЗУСТРIЧНО-КОМПРЕСУВАЛЬНИХ ГВИНТIВ ПРИ ОСТЕОСИНТЕЗI ЕПIМЕТАФIЗАРНИХ ПЕРЕЛОМIВ КIСТОК
Ключові слова:
спонгiознi гвинти; епiметафiзарні переломи; остеосинтезАнотація
Розроблена нова конструкцiя спонгiозних гвинтiв для остеосинтезу епiметафiзарних переломiв кiсток. Гвинти виконують зустрiчну компресiю кiсткових вiдламкiв завдяки рiзьбам з двома рiзними кроками. Результати клiнiчного застосування зустрічно-компресувальних спонгiозних гвинтiв у 16 пацiєнтiв дають пiдстави позитивно оцiнити їx ефективнiсть.
Посилання
Ankin LN, Ankin NL. Prakticheskaya travmatologiya. Evropeyskie standarty diagnostiki i lecheniya [Practical traumatology. European standards for diagnosis and treatment]. Мoscow: Kniga-plyus; 2002. 480 р. (in Russian).
Obrant K. Manegement of Hractures in Severely Osteoporotic Bone. Orthopedic and Pharmacologic Strategies. Springer-Verlag; 2000. 603 p.
Muller MH, Allgouer R, Schneider H, Wellinegger K. Manual of internal Fixation. Springer-Verlag; 1990. 750 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).