УДОСКОНАЛЕНА ТЕХНІКА ДУОДЕНЕКТОМІЇ
Ключові слова:
спільна жовчна протока; панкреатична протока; дуоденектомія; імплантаціяАнотація
Удосконалений спосіб дуоденектомії передбачає мобілізацію дванадцятипалої кишки до країв лівої і правої частин підшлункової залози, поздовжню дуоденотомію, дуоденектомію із субслизовим і субсерозним видаленням прилеглої до підшлункової залози кишки, накладання гастроентероанастомозу "кінець у кінець", імплантацію жовчної і панкреатичної проток спільним клаптем стінки кишки в петлю порожньої кишки.
Посилання
Kutyakov MG, Khrebtov VA, Amagambetov MSh. Selektivnaya proksimal'naya vagotomiya s issecheniem yazvy dvenadtstiperstnoy kishki [Selective proximal vagotomy with excision of duodenal ulcer]. Surgery. 2000;4:9-12. (in Russian).
Joung JS, Goco I, Pennell T. Duodenectomy and reimplantation of ampulla of Vatery for megaduodenum. Am. Surg. 1993;59(10):685-8.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).