ЗАСТОСУВАННЯ БЛОКУЮЧОГО ІНТРАМЕДУЛЯРНОГО ОСТЕОСИНТЕЗУ В ЛІКУВАННІ ДІАФІЗАРНИХ ПЕРЕЛОМІВ ВЕЛИКИХ ТРУБЧАСТИХ КІСТОК
Ключові слова:
діафізарні переломи; інтрамедулярний остеосинтезАнотація
Оприлюднено клінічний досвід застосування блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу у 32 хворих з діафізарними переломами стегнової (9), великогомілкової (20) та плечової (3) кісток. Метод має низку переваг перед іншими методами лікуваня діафізарних переломів.
Посилання
Vasiuk VL, Rublenyk IM. Mozhlyvosti metalopolimernoho osteosyntezu u likuvanni oskolkovykh perelomiv stehna i homilky [Possibilities of metal-polymer osteosynthesis in the treatment of fragmentary fractures of the thigh and lower leg]. Visnyk ortopedii, travmatolohii ta protezuvannia. 2003;1:39-42. (in Ukrainian).
Weller S. Die biologische Ostheosynthese. Langenbecks Arch. Chip. 1998;2:61-5.
Vasiuk VL. “Biolohichnyi”osteosyntez perelomiv velykohomilkovoi kistky [“Biological” osteosynthesis of tibial fractures]. Orthopaedics, Traumatology and Prosthetics. 2000;4:15-20. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).