МОРФОЛОГIЧНI ТА ГICTOXIMIЧHI ЗМIНИ ПЛАЦЕНТИ У ЖIНОК ІЗ ЗАЛIЗОДЕФIЦИТНОЮ АНЕМІЄЮ
Ключові слова:
морфологiя; гiстохiмiя; плацента; залiзодефiцитна анемiяАнотація
У статтi наведенi власнi дослiдження морфологiчних та гiстохiмiчних змiн плаценти у жінок із залiзодефiцитною анемiею.
Посилання
Parashchuk YuS, Merenkova IM. Diahnostyka fetoplatsentarnoi nedostatnosti pry zalizodefitsytnii anemii vahitnykh z dopomohoiu mahnitno-rezonansnoi tomohrafii [Diagnosis of fetoplacental insufficiency in iron deficiency anemia in pregnant women using magnetic resonance imaging]. Pediatriia, akusherstvo ta hinekolohiia. 1997;4:66-9. (in Ukrainian).
Allen LH. Pregnonsy and iron deficiency: unresolved issues. Nutr. Rev. 1997;55(4):91-101.
Singla PN, Tyagi M, Kumar A, Dash D, Shankar R. Fetal growth in maternal anaemia. J. of Tropikal Pediatrics. 1997;43(2):89-92.
Serbenko AG, Khominskaya ZB, Etsko AA. Zhelezodefitsitnaya anemiya u beremennykh [Iron deficiency anemia in pregnant women]. Kishinev: Tsentr. Tipografiya; 2001. 238 р. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).