ЛІКУВАННЯ ПЕРИТОНІТУ ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ДРЕНАЖНОГО ПРИСТРОЮ
Ключові слова:
перитоніт; дренуванняАнотація
Проведено клініко-лабораторне обстеження та лікування 67 хворих на гострий апендицит, ускладнений дифузним перитонітом. Розроблено ефективний спосіб лікування перитоніту з використанням дренажного пристрою із сорбентом та антисептиком.
Посилання
Benedykt VV. Deiaki patohenetychni aspekty abdominal'noho sepsysu i mozhlyvi shliakhy yikh korektsii pislia operatsii u khvorykh na hostryi rozpovsiudzhenyi perytonit [Some pathogenetic aspects of abdominal sepsis and possible ways of their correction after surgery in patients with acute peritonitis]. Hospital Surgery. 2005;4:67-70. (in Ukrainian).
Kravets IS, Rylov AI, Prudius VS. Osobennosti techeniya posleoperatsionnogo peritonita [Features of the course of postoperative peritonitis]. Klinichna khirurhiia. 2005;8:20-1. (in Russian).
Martov YuB, Podolinskiy SG, Kirkovskiy VV, Shchastnyy AT. Rasprostranennyy peritonit [Common peritonitis]. Мoscow: Triada-Kh; 1998. 144 p. (in Russian).
Mil'kov BO, Bilookyi VV, Akhtemiichuk YuT, Bodnar BM, Burdeniuk IT, Vlasov VV, et al. Mistsevyi perytonitnіt [Local peritonitis]. Chernivtsi: Prut; 2001. 256 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).