МОРФОЛОГІЧНІ ЗМІНИ ЯЗИКА ПРИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ ЦУКРОВОМУ ДІАБЕТІ
Ключові слова:
цукровий діабет; експеримент; морфологіяАнотація
Дослідження проведене на 86 щурах-самцях масою 100 г. Цукровий діабет викликали ін`єкцією стрептозотоцину. Встановлено, що розвиток цукрового діабету у щурів супроводжується вірогідними мікроскопічними змінами в язиці щурів як місцевими проявами системного захворювання.
Посилання
Viderskaya AV, Zelinskaya NA, Mel'nichuk TA. Osobennosti klinicheskogo proyavleniya zabolevaniy slizistoy obolochki polosti rta u bol'nykh, stradayushchikh sakharnym diabetom [Features of the clinical manifestation of diseases of the oral mucosa in patients with diabetes]. Visnyk stomatolohii. 1995;2:100-3. (in Russian).
Efimov AS. Tridtsatiletniy opyt izucheniya sakharnogo diabeta [Thirty Years of Diabetes Research]. Endocrinology. 1996;1(1):64-71. (in Russian).
Borovskiy EV, Barysheva YuD, Maksimovskiy YuM. Terapevticheskaya stomatologiya [Therapeutic dentistry]. Мoscow: MIA; 1997. 542 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).