ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
Ключові слова:
навчальний процес; інформаційні технологіїАнотація
Впровадження інформаційних технологій у навчальний процес підвищує якість та доступність знань, покращує увагу до сприйняття матеріалу, забезпечує високий рівень сприйняття та максимальну комфортність пізнання, сприяє швидшому реагуванню на проміжі та кінцеві оцінки діяльності студентів. При цьому використовуються всі методи організації навчального процесу: репродуктивний, проблемний та дослідницький. Але виникає низка питань методологічного і психологічного характеру: формалізації знань та адаптації студентів до самоконтролю.
Посилання
Naid'onov I. Bolons'kyi protses: kul'turolohichni paradyhmy [Bologna process: culturological paradigms]. Osvita i upravlinnia. 2004;7(2):60-6. (in Ukrainian).
Sydorenko S. Formuvannia yevropeis'koi zony vyschoi osvity [Formation of the European Higher Education Area]. Vyshcha osvita Ukrainy. 2004;1:27-35. (in Ukrainian).
Selevko GK. Sovremennye obrazovatel'nye tekhnologii [Modern educational technologies]. Мoscow; 1988. 256 p. (in Russian).
Mileryan VE. Metodicheskie osnovy podgotovki i provedenija uchebnyh zanjatij v medicinskih vuzah [Methodological foundations of preparation and conduct of training sessions in medical universities]. Кiev; 1997. 64 р. (in Russian).
Keegan D. Foundations of Distance Education. London and New York: Routledge; 1998. 224 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).