ХВОРОБА ГІРШСПРУНГА З УРАЖЕННЯМ СИГМОПОДІБНОЇ ОБОДОВОЇ КИШКИ, УСКЛАДНЕНА ЕНТЕРОКОЛІТОМ, У ГРУДНОЇ ДИТИНИ
Ключові слова:
хвороба Гіршспрунга; ентероколіт; дитинаАнотація
Наведено клінічний випадок хвороби Гіршспрунга ректосигмоїдної ділянки з тотальним ураженням сигмоподібної ободової кишки в декомпенсованій стадії, ускладненої ентероколітом, у хлопчика l О-місячного віку. Методом вибору у дітей молодшого віку може бути операція Соаве-Льонюшкіна.
Посилання
Ashkraft KU, Kholder TM. Detskaya khirurgiya [Pediatric surgery]. St. Petersburg: Pit.-Tal; 1997. Vol. 2. 392 p. (in Russian).
Kryvchenia DIu, Soroka VP, Hrehul' VV, Sil'chenko MI, Prytula VP, Khursin VM, et al. Khvoroba Hirshsprunha ta enterokolit: problemy i rezul'taty [Hirschsprung's disease and enterocolitis: problems and results]. Problemy meditsiny. 1999;1-2:14-6. (in Ukrainian).
Lenyushkin AI. Khirurgicheskaya koloproktologiya detskogo vozrasta [Pediatric surgical coloproctology]. Мoscow: Meditsina; 1999. 365 р. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).