ТУБООВАРІАЛЬНИЙ АБСЦЕС, УСКЛАДНЕНИЙ ГАНГРЕНОЗНИМ АПЕНДИЦИТОМ ТА ПЕЛЬВІОПЕРИТОНІТОМ
Ключові слова:
гострий апендицит; перитоніт; запальні захворювання придатків матки; дітиАнотація
Наведено клінічний випадок тубооваріального абсцесу, ускладненого гангренозним апендицитом та пельвіоперитонітом у дівчинки 16 років, яка поступала в хірургічне відділення з підозрою на гострий апендицит.
Посилання
Isakov YuF. Detskaya khirurgiya [Children's surgery]. Moscow: GEOTAR-MED; 2004. Vol. 2. 584 p. (in Russian).
Kokolina VF, Chundokova MA. Sindrom "ostrogo zhivota" u devochek: diferentsial'naya diagnostika [Acute abdomen syndrome in girls: differential diagnosis]. Vopr. prak. pediatrii. 2009;4(3):65-8. (in Russian).
Krasnopol's'kyi VI, Buianova SN, Schukina NA. Hniini zapal'ni zakhvoriuvannia prydatkiv matky [Purulent inflammatory diseases of the uterine appendages]. Voscow: MEDpres; 1999. 233 p. (in Ukrainian).
Sierov VM, Zharov YeV, Makanariia AD. Akushers'kyi perytonit. Diahnostyka, klinika, likuvannia [Obstetric peritonitis. Diagnosis, clinic, treatment]. Мoscow; 1997. 250 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).