ФИЗИЧЕСКИЕ ФАКТОРЫ В ЛЕЧЕНИИ ДОБРОКАЧЕСТВЕННЫХ ЗАБОЛЕВАНИЙ ШЕЙКИ МАТКИ У ЖЕНЩИН РЕПРОДУКТИВНОГО ВОЗРАСТА
Ключові слова:
доброякісні пухлини; шийка матки; лікуванняАнотація
У роботі наведені результати лікування 58 жінок з доброякісними захворюваннями шийки матки за допомогою озонотерапії, низькочастотної ультразвукової терапії та фонофорезу препарату алое вера. З'ясовано, що місцева озоно- та фізіотерапія покращує мікроекологію піхви та шийки матки, а також підсилює процеси епітелізації.
Посилання
Minkina GN, Manukhin IB, Frank GA. Predrak sheyki matki [Cervical precancer]. Мoscow: Aerograf-media; 2001. 118 p. (in Russian).
Prilepskaya VN. Zabolevaniya sheyki matki, vlagalishcha i vul'vy [Diseases of the cervix, vagina and vulva]. Мoscow; 1999. 427 p. (in Russian).
Alekhina SP, Shcherbatyuk TG. Ozonoterapiya: klinicheskie i eksperimental'nye aspekty [Ozone therapy: clinical and experimental aspects]. N. Novgorod: Litera; 2003. 240 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).