ЭМБРИОТОПОГРАФИЯ КОРЕШКОВ НЕКОТОРЫХ ЧЕРЕПНЫХ НЕРВОВ В ОБЛАСТИ МОСТО-МОЗЖЕЧКОВОГО УГЛА
Ключові слова:
лицевий нерв; проміжний нерв; присінково-завитковий нерв; ембріотопографіяАнотація
Методами мікроскопії та морфометрії вивчені 62 серії зрізів зародків та передплодів людини 4-70 мм тім’яно-куприкової довжини. Описані перетворення і топографія вузлів та корінців лицевого, проміжного, присінкового та завиткового нервів у головному мозку та внутрішньому слуховому ході.
Посилання
Lobko PI, Khil'kevich SI. Sistema promezhutochnogo nerva [Intermediate nerve system]. Morphology. 1992;5:42-50. (in Russian).
Gjedbloed JF. Embryonic and postnatal growth of the rat and mouse. VI. Prenatal growth of organs and tissues: individual organs: final remarks on parts I-VI, phase transitions. Acta anat. 1980;106(1):108-28.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).