АНАТОМІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ СОСКОПОДІБНИХ ВЕНОЗНИХ ВИПУСКНИКІВ
Ключові слова:
соскоподібні венозні випускники; анатоміяАнотація
На 56 черепах виявлено, що в доліхоцефалів та брахіцефалів соскоподібні випускники тасигмоподібні пазухи більші справа, у мезоцефалів – зліва.
Посилання
Katsuta T, Rhoton ALJr, Matsushima T. The jugular foramen: microsurgical anatomy and operative approaches. Neurosurgery. 1997;41(1):149-201.
Choudhry R, Raheja S, Gaur U, Choudhry S, Anand C. Mastoid canals in adult human skulls. J. Anat. 1996;188(1):217-9.
Ginsberg LE. The posterior condylar canal. Am. J. Neuroradiol. 1994;15(5):969-72.
Robson CD, Mulliken JB, Robertson RL, Proctor MR, Steinberger D, Barnes PD, et al. Prominent basal emissary foramina in syndromic craniosynostosis: correlation with phenotypic and molecular diagnoses. Am. J. Neuroradiol. 2000;21(9):1707-17.
Suzuki Y, Matsumoto K. Variations of the superficial middle cerebral vein: classification using three-dimensional CT angiography. Am. J. Neuroradiol. 2000;21(5):932-8.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).