МОРФОЛОГІЧНІ ЗМІНИ СЕЧОВОГО МІХУРА ПІД ДІЄЮ ДОКСОРУБІЦИНУ
Ключові слова:
підслизова основа сечового міхура; доксорубіцинАнотація
В експерименті на 18 собаках показано, що через 3 години після підслизового введення розчину доксорубіцину в тканинах сечового міхура розвиваються набряк, крововиливи, прояви запальної інфільтрації та зміни судинного русла. Найменші зміни спостерігаються після введення 0,025 % розчину доксорубіцину.
Посилання
Vozianov OF, Romanenko AN, Klymenko IO. Onkolohiia s'ohodni: dosiahnennia, problemy, perspektyvy [Oncology today: achievements, problems, prospects]. Oncology. 2006;8(2):152-8. (in Ukrainian).
Kaprin AD. Sovremennye kontseptsii lecheniya raka mochevogo puzyrya [Modern concepts for the treatment of bladder cancer]. Lechashchiy vrach. 1999;5:55-60. (in Russian).
Mal'tsev AV. Retsidiv raka mochevogo puzyrya: Prichiny i perspektivy [Bladder Cancer Relapse: Causes and Prospects]. Visnyk problem biolohii i medytsyny. 2007;1:17-9. (in Russian).
Matveev BP, Figurin KM, Karyakin OB. Rak mochevogo puzyrya [Bladder cancer]. Мoscow: Verdana; 2001. 243 p. (in Russian).
Pereverzev AC, Petrov SB. Opukholi mochevogo puzyrya [Bladder tumors]. Kharkov: Fakt; 2002. 301 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).