ОПТИМІЗАЦІЯ КІСТКОВОЇ РЕГЕНЕРАЦІЇ ПРИ ПОРУШЕННІ РЕПАРАТИВНОГО ОСТЕОГЕНЕЗУ ДОВГИХ КІСТОК
Ключові слова:
кістковомозкові клітини; регенерація кісткиАнотація
У статті наведені результати дії фетальної ксеногенної ліофілізованої клітинної культури і автологічних кістковомозкових клітин, застосованих окремо та в комбінації з демінералізованим кістковим матриксом, на процес регенерації кісткової тканини в довгих кістках. Дані морфоіндуктивні біологічні препарати використані для лікування асептичних сповільнених консолідацій та несправжніх суглобів довгих кісток у 68 хворих із задовільними результатами.
Посилання
Ababii I, Ciobanu P, Esanu N, Topor B, Nacu V. Actualitati si perspective in transplantarea celulara. Curierul Medical. 2005;3(285):42-7.
Urist MR. Bone: Formation by Autoinduction. Clinical Orthopedics and Related Research. 2002;395:4-10.
Chailakhyan RK, Gerasimov YuV, Chailakhyan MR. Cell technologies: from fundamental investigations to practice. In: Materials of XIV international conference and debating scientific club. New information technologies in medicine, biology, pharmacology and ecology (2006 31 May – 9 Jun. Ukraina, Krim.) 2006. p. 92-3.
Seiya J, Chen W, Iwamoto Y. Delivery of BMPs for Bone Formation. In: The 5th International Conference on Bone Morphogenetic Proteins: Abstract book. NAGOVA; 2004. p. 69.
Reyes M, Lund T, Lenvik T, Aguiar D, Koodie L, Verfaillie CM. Purification and ex vivo expansion of postnatal human marrow mesodermal progenitor cells. Blood. 2001;98(9):2615-25.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).