ГІСТОТОПОГРАФІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ СТІНОК ПАЗУХ ТВЕРДОЇ ОБОЛОНКИ ГОЛОВНОГО МОЗКУ СКЛЕПІННЯ ЧЕРЕПА
Ключові слова:
пазухи твердої оболонки головного мозку; гістотопографіяАнотація
Наведені гістотопографічні особливості будови різних ділянок пазух твердої оболонки головного мозку склепіння черепа з позицій морфологічного обгрунтування їх пластики.
Посилання
Vovk IuN, Fominykh TA. Antropometricheskie osobennosti sinusov tverdoi mozgovoi obolochki plodov cheloveka [Anthropometric features of the sinuses of the dura mater of humans]. In: Sbornik materialov 4-go Mezhdunarodnogo kongressa po integrativnoi antropologii. St. Petersburg; 2002. p. 56-7. (in Russian).
Senatova ID, Chadaev AP, Tegunov AE. Allotransplantatsiia veny v eksperimente [Allotransplantation of a vein in an experiment]. Morphology. 2000;3:109. (in Russian).
Sprygin VV. Morfometricheskaia kharakteristika priamogo sinusa tverdoi mozgovoi obolochki v zavisimosti ot individual'nogo stroeniia cherepa [Morphometric characteristic of the direct sinus of the dura mater depending on the individual structure of the skull]. Ukrains'kyi medychnyi al'manakh. 2002;5(4):129-32. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).