ПОЄДНАННЯ ЕМБРІОНАЛЬНИХ СПАЙОК ІЛЕОЦЕКАЛЬНОГО КУТА, ХВОРОБИ ГІРШСПРУНГА ТА ПРАВОБІЧНОГО ПАХВИННОГО КРИПТОРХІЗМУ У ДИТИНИ
Ключові слова:
ембріональні спайки; хвороба Гіршспрунга; крипторхізм; дитинаАнотація
Питання діагностики та лікування поєднаних уроджених вад пов'язано з великою кількістю доопераційних та інтраопераційних помилок і летальністю, що визначає їх актуальність. У статті наведені дані про поєднання ембріональних спайок ілеоцекального кута, хвороби Гіршспрунга та правобічного пахвинного крипторхізму у дитини, які розглядаються з позиції ембріогенезу.
Посилання
Sadler TV. Medychna embriolohiia za Lanhmanom [Medical embryology according to Langman]. Lviv: Nautilus; 2001. 550 p. (in Ukrainian).
Ashkraft KU, Kholder TM. Detskaya khirurgiya [Pediatric surgery]. St. Petersburg: IChP "Khardford"; 1996. Vol. 1. 384 p. (in Russian).
Bridget R. Staging of intestinal development in the chick embryo. In: The Anatomical Record Part A: Discoveries in Molecular, Cellular, and Evolutionary Biology. 2006. Vol. 288A, Iss. 8. p. 827-931.
Paris S, Bordei P, Iliescu D, Nurla G. Peculiar morphological aspects of the superior mesenteric artery and its branches. XVII international symp. on morphol. science. Timisoara; 2002. p. 195-6.
Moldavskaya AA. Atlas embriogeneza organov pishchevaritel'noy sistemy cheloveka [Atlas of human digestive system embryogenesis]. Мoscow: Akd. Estestvoznaniya; 2006. 174 p. (in Russian).
Erokhin AP, Volzhin SI. Kriptorkhizm [Cryptorchidism]. Moscow: TOO "Lyuks-art"; 1995. 344 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).