НАНОТЕХНОЛОГІЇ В МІСЦЕВОМУ ЛІКУВАННІ ІНФІКОВАНИХ РАН
Ключові слова:
інфіковані рани;Анотація
Дослідження проведено на 73 хворих-волонтерах віком 17-72 років у клінічних базах НМАПО ім. П.Л.Шупика. Авторські засоби – "Фероцель" і "Фероклей" стимулють регенеративні процессы, формування грануляційной тканини, епітелізацію і загоєння ран, проліферацію фібробластів, володіють широким терапевтичним ефектом.
Посилання
Datsenko BM, Tamm TI. Patofiziologiya i morfologiya gnoynoy rany [Pathophysiology and morphology of a purulent wound]. Klinichna khirurhiia. 2003;11-12:46-7. (in Russian).
Belousov YuB, Moyseev VS, Lepakhin VI. Klinicheskaya farmakologiya i farmakoterapiya [Clinical Pharmacology and Pharmacotherapy]. Мoscow: Universum Pablishen; 1997. 530 p. (in Russian).
Nazarenko GI, Sugurova IYu, Glyantsev SP. Rany. Povyazka. Bol'noy [Wounds. Bandage. Sick]. Мoscow: Meditsina; 2002. 469 p. (in Russian).
Shalymov OO, Saienko VF, Datsenko BM. Suchasne medykamentozne likuvannia ran [Modern medical treatment of wounds]. Кiev; 2002. 36 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).