РЕЗУЛЬТАТИ ІМУНОГІСТОХІМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ АПОПТОЗУ ТА ПРОЛІФЕРАЦІЇ КЛІТИН ПЕЧІНКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ПРИ ПЕРИНАТАЛЬНІЙ ПАТОЛОГІЇ
Ключові слова:
новонароджені діти; печінка; апоптозАнотація
Наведено дані імуногістохімічних досліджень печінки новонароджених, які померли внаслідок перинатальних причин. Обговорюються патогенетичні основи формування апоптозу гепатоцитів. Одержані результати є суттєвим доповненням до розуміння тяжкості перебігу нозологічної патології в ранньому неонатальному періоді.
Посилання
Bondarenko HI. Prohramovana smert'. Apoptoz i nekroz: zahal'ni rysy i vidminnosti [Death is programmed. Apoptosis and necrosis: common features and differences]. Perinatology and Pediatrics. 2001;2:45-7. (in Ukrainian).
Garbuzenko DV, Popov GK. Mekhanizmy regulyatsii regeneratsii pecheni [The mechanisms of regulation of liver regeneration]. Rossiyskiy zhurnal gastroєnterologii, gepatologii, koloproktologii. 2001;1:21-5. (in Russian).
Taub R, Greenbaum LE, Peng Y. Transcriptional regulatory signals define cytokine-dependent and independent pathways in liver regeneration. Semin. Liver Dis. 1999;19(2):117-27
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).