АНАТОМІЯ ДЖЕРЕЛ ІННЕРВАЦІЇ СЕЛЕЗІНКИ
Ключові слова:
селезінкове сплетення; блукаючий нерв; черевне сплетення; нутряні нерви; мовий нервАнотація
За допомогою макроскопічного та макромікроскопічного методів препарування визначені топографічні особливості іннервації селезінки та її зв'язок. У селезінці виявлено декілька джерел іннервації, які включають симпатичні та парасимпатичні нерви.
Посилання
Rojnoveanu Gh. Traumatismele abdominale in cadrul politraumatismelor: particularitati etiopatogenice, algoritm de diagnostic si management medico-chirurgical: teza de doctor habilitat in medicina. Chisinau; 2008. 332 p.
Beschieru E. Tactica organomenajata in tratamentul leziunilor traumatice ale ficatului si splinei: teza de doctor in medicina. Chisinau; 2006. 106 p.
Ghidirim Gh, Beschieru T, Beschieru E. Analiza rezultatelor tratamentului leziunilor splinei. In: Anale stiintifice. Probleme clinico-chirurgicale. Zilele Universitatii consacrate celor 15 ani de la proclamarea independentei R. Moldova. Chisinau; 2006. Vol. IV. p. 16-20.
Belic O, Catereniuc I, Onea E. Dispozitiv pentru fotografierea pieselor anatomice totale colorate cu reactiv Sciff. Inovatie. Certificat de inovator nr. 3636. 2000.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).