СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОШАРОВОГО ПЛОСКОГО ЕПІТЕЛІЮ СПРАВЖНІХ ГОЛОСОВИХ СКЛАДОК ГОРТАНІ В РАННЬОМУ ПОСТНАТАЛЬНОМУ ОНТОГЕНЕЗІ
Ключові слова:
багатошаровий плоский епітелій; постнатальний ортогенезАнотація
Дослідження присвячено біостимуляції регенеративно-репаративних процесів в опіковій рані новим ксенопротектором. Установлено, що примісцевому застосуванні ММ-гелю стимулюються регенеративні та репаративні процеси, прискорюється перехід фаз ранового процесу, формування грануляційної тканини та загоювання ран. ММ-гель може бути рекомендований для місцевого лікування опікових ран у клінічних умовах.
Посилання
Bykov VL. Tsitologiya i obshchaya gistologiya: funktsional'naya morfologiya kletok i tkaney cheloveka [Cytology and general histology: functional morphology of human cells and tissues]. St. Petersburg: SOTIS; 1998. 520 p. (in Russian).
Bykov VL. Chastnaya gistologiya: kratkiy obzornyy kurs [Private Histology: A Short Review Course]. St. Petersburg: SOTIS; 1997. 300 p. (in Russian).
Volklva OV, Eletskiy YuK. Gistologiya, tsitologiya i embriologiya [Histology, cytology and embryology]. Moscow: Meditsina; 1996. 544 р. (in Russian).
Asfandiyarov RI, Moldavskaya AA. Strukturnye preobrazovaniya proizvodnykh pishchevaritel'noy trubki na etapakh prenatal'nogo i rannego postnatal'nogo ontogeneza cheloveka[Structural transformations of digestive tube derivatives at the stages of prenatal and early postnatal human ontogenesis]. Rossiyskie morfologicheskie vedomosti. 2000;1-2:78-81. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).