МОРФОЛОГІЯ БІОЛОГІЧНОГО РОЗСМОКТУВАЛЬНОГО ШОВНОГО МАТЕ- РІАЛУ – АРАХНОПІАФІЛУМА
Ключові слова:
павутинна та судинна оболонки спинного мозку; морфологія; біологічний шовний матеріалАнотація
Дослідження проведено с метою вивчення структури формалінізованих павутинної та судинної оболонок спинного мозку тварин як матеріалу для виготовлення арахнопіафілума – хірургічної нитки, що розсмоктується. Мікроскопічно та ультрамікроскопічно показано, що сполучнотканинний каркас арахнопіафілума забезпечує йому високу міцність.
Посилання
Turkin R, Kiroshka LI, Katerenyuk IM, Topor BM, Georgitsa VN. Biologicheskiy rassasyvayushchiysya shovnyy material [Biological absorbable suture material]. Clinical Anatomy and Operative Surgery. 2008;7(2):81-3. (in Russian).
Korotkov NI. Sravnitel'naya otsenka sovremennykh shovnykh materialov pri rezektsii zheludka [Comparative evaluation of modern suture materials for gastrectomy]. Surgery. 2002;11:27-31. (in Russian).
Mal'tsev DB. Khirurgicheskie materialy otechestvennogo predpriyatiya "Volot'" [Surgical materials of the domestic enterprise "Volot"]. Voenno-meditsinskiy zhurnal. 2001;7:53-5. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).