ТОПОГРАФОАНАТОМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА МАТКОВИХ ТРУБ У ПЛОДОВОМУ ПЕРІОДІ ОНТОГЕНЕЗУ ЛЮДИНИ
DOI:
https://doi.org/10.24061/195915Ключові слова:
маткова труба, плід, людина, анатоміяАнотація
За допомогою морфологічних методів вивчені положення, розміри, форма маткових труб та їх взаємовідношення із суміжними органами та структурами у плодовому періоді. Установлено, що на положення маткових труб значною мірою впливають розміри і розміщення яєчників та кишкових петель.Посилання
Holota VYa, Martynova LI. Poshyrennia pozamatkovoi vahitnosti v suchasnykh umovakh [Extension of ectopic pregnancy in modern conditions]. Pediatriia, akusherstvo ta hinekolohiia. 2001;6:106-7. (in Ukrainian).
Kozub MM. Kryvets'kyi VV. Rozvytok i stanovlennia mezonefrychnykh ta paramezonefrychnykh protok v rann'omu ontohenezi liudyny [Development and formation of mesonephric and paramezonephric ducts in early human ontogeny]. Bukovinian Medical Herald. 2001;5(1):88-90. (in Ukrainian).
Mavrov GI, Mal'tsev TA. Gistopatologiya matochnykh trub u bol'nykh s khlamidiynoy infektsiey [Histopathology of the fallopian tubes in patients with chlamydial infection]. Zhurnal Akademii medychnykh nauk Ukrainy. 2003;9(1):185-93. (in Russian).
Hunter RHF. Have the Fallopian tubes a vital role in promoting fertility? Acta Obstet. Gynecol. Scand. 1998;77:475-86.
Simpson JL. Genetics of the Female Reproductive ducts. J. Genetics Semin. Med. Genet. 1999;89:224-39.
Sulz L, Vakenzuela JP, Salvatiera AM. The expression of integrin subunits in the normal human Fallopian tube epithelium suggests the occurrence of a tubal implantation window. Hum. Reproad. 1998;13:2916-20.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
![Creative Commons License](http://i.creativecommons.org/l/by-nc/4.0/88x31.png)
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).